BEZPIECZNA DROGA
 
Kocie oczka odblaskowe

Punktowe elementy odblaskowe. Do stosowania na krawędziach jezdni w miejscach niebezpiecznych. "Kocie oczka" odbijaj± światło reflektorów samochodowych i przyci±gaj± w ten sposób uwagę kierowców.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Kocie oczka solarne

Drogowe punktowe elementy mrugaj±ce. Zasilane przez panel fotowoltaiczny. Płytki s± solidnie chronione przez osłonę aluminiow±. Na każdej z dwóch stron znajduj± się 2 białe migaj±ce diody LED. Wodoszczelne, widoczne z ponad 500 metrów, wytrzymuj± nacisk 10 ton.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Kocie oczka solarne wypukłe i w puszce

Kocie oczka drogowe o atrakcyjnym wygl±dzie, wyposażone w 3 migaj±ce diody LED z dwóch stron. Płytki są całkowicie niezależne energetycznie. Skutecznie pokazuj± niebezpieczne miejsca na drodze. Wykonane z poliwęglanu. 3 kolory diod LED do wyboru: białe, czerwone lub niebieskie. Wytrzymuj± nacisk 10 ton.
Drugi wariant: w aluminiowej puszce, kocie oczka wpuszczane w jezdnię.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Separatory
Separatory pasów

Wyznaczaj± strefy parkingowe, oczekiwania lub ci±gów pieszych. Kocie oczka na końcach separatorów i elementy odblaskowe białe zwiększaj± ich widoczno¶ć w nocy. Wykonane z barwionego kauczuku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Progi
Progi zwalniaj±ce wyspowe

Duży i bardzo widoczny próg umożliwiaj±cy ograniczenie prędko¶ci pojazdów na drodze. 6 elementów kauczukowych barwionych na czerwono po obróbce anty–UV. Z ta¶mami odblaskowymi trójk±tnymi.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Progi
Progi zwalniaj±ce

Montowane w celu ograniczenia prędkości pojazdów. Moduł żółty i czarny w dwóch wysoko¶ciach. Dobrze widoczne w dzień i w nocy.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Osłona
Osłona słupów i latarni

Barierka służ±ca do ochrony słupów, znaków i latarni. Barierkę tworz± wygięte rurki stalowe o śr. 60. Wykończenie: galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej. Montaż bezpo¶rednio do podłoża. 
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”blokady
Blokady parkingowe i szlabany

Wiele modeli i rodzajów. Aby zobaczyć pełen asortyment blokad parkingowych i szlabanów prosimy klikn±ć link poniżej.
Pełen wybór. Zdjęcia, opisy i ceny z rabatem
 
odbojnica parkingowa
Odbojnice parkingowe gumowe

Solidne i funkcjonalne ograniczniki parkingowe, odbojnice gumowe, skutecznie wyznaczają miejsca parkingowe. Kierowca pojazdu po najechaniu na ogranicznik wie, że to koniec jego pola parkingowego. Najechanie nie powoduje uszkodzeń odbojnicy. Dostępne w 3 długościach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Lustra
Barierki drogowe

Bardzo wiele rodzajów barierek drogowych, gałki wykończeniowe i kolory do wyboru. Aby zobaczyć pełen asortyment barierek drogowych prosimy klikn±ć link poniżej.
Pełen wybór. Zdjęcia, opisy i ceny z rabatem
 
”Słupki
Słupki drogowe

Szeroki wybór słupków drogowych, gałki wykończeniowe i kolory do wyboru. Aby zobaczyć pełen asortyment słupków drogowych prosimy klikn±ć link poniżej.
Pełen wybór. Zdjęcia, opisy i ceny z rabatem
 
”Maszyna
Malowanie pasów

Maszyny, wózki i farby do malowania pasów na jezdniach. Bardzo wydajne farby, wiele kolorów. Maszyny i wózki maluj± z duż± precyzj± proste linie. Aby zobaczyć pełen asortyment malowarek do pasów prosimy klikn±ć link poniżej.
Zdjęcia, opisy i ceny z rabatem