BEZPIECZNY MAGAZYN I HALA PRODUKCYJNA

Bezpieczeństwo i większy komfort pracy w magazynach i halach produkcyjnych. Kauczukowe zabezpieczenia narożników chronią ściany od przypadkowych uderzeń, najechań i obić przez pojazdy. Nasze bariery magazynowe wyznaczają strefy ruchu dla wózków widłowych i innych pojazdów, odgradzają też skutecznie strefy. Są to bariery żółto-czarne, barierki niskie, odbojnice stalowe i gumowe. Lustra sufitowe i boczne zwiększają widoczność stref. Malowarki i farby pozwalają odpowiednio oznaczyć hale i parkingi.

Kauczukowe zabezpieczenie narożników
Kauczukowe zabezpieczenia narożników

Kauczukowe i piankowe zabezpieczenia narożników absorbują uderzenia w narożniki budynków hal produkcyjnych i magazynowych. Duża widoczność dzięki jaskrawej żółto-czarnej barwie. Model z zaokrąglonym narożnikiem oferuje zwiększoną ochronę dzięki dużej grubości użytego kauczuku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Kauczukowe zabezpieczenia na profilu
Kauczukowe zabezpieczenia na stalowym profilu

Chronią narożniki budynków i instalacji. Duża widoczność dzięki jaskrawej żółto-czarnej barwie. Dzięki stalowemu profilowi wystarczy wymienić powłokę kauczukową w przypadku zużycia bez konieczności demontażu profilu.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Lustra półkuliste z pleksiglasu i poliwęglanu

Kontrola 2, 3 i 4 kierunków. Do kontroli skrzyżowań dla maszyn transportowych (np. wózków widłowych) w magazynach i na dużych powierzchniach handlowych w celu bezkolizyjnej jazdy. Łatwy montaż.
Nowość. Lustra nietłukące z 5-letnią gwarancją.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Inne lustra magazynowe - wejdź tutaj
 
Barierki ochronne żółto-czarne
Barierki ochronne, wiele modeli

Wiele modeli barier magazynowych. Żółto-czarne bariery proste i narożne, różna wysokość i długość. Także bariery przenośne i biało-czerwone. W celu zapoznania się z ofertą barier proszę kliknąć poniższy link.
Oferta barier magazynowych - wejdź tutaj
 
odbojnica parkingowa
Odbojnice gumowe

Solidne i funkcjonalne ograniczniki parkingowe, odbojnice gumowe, skutecznie wyznaczają strefy ruchu. Kierowca pojazdu po najechaniu na ogranicznik wie, że to koniec jego pola manewrowego. Najechanie nie powoduje uszkodzeń odbojnicy. Dostępne w 3 długościach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Odbojnice rampowe
Odbojnice rampowe

Odbojnica kauczukowa rampowa zabezpiecza przed uderzeniem naczepy w rampę rozładunkową. Kolory żółty i czarny.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Odbojnice wózkowe
Stalowe odbojnice wózkowe

Odbojnice naziemne umieszczane w alejach regałowych, chronią infrastrukturę i pieszych, średnica 76 mm gwarantuje ich dobrą widoczność.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Słupki ochronne
Słupki ochronne

Solidne i wytrzymałe słupki służące do ochrony każdego rodzaju instalacji, narożników lub wyznaczania stref dla pieszych. Aż 10 lat gwarancji na nierdzewność.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Osłona słupów i latarni
Osłona słupów i latarni

Barierka służąca do ochrony słupów, znaków i latarni. Barierkę tworzą wygięte rurki stalowe, fi 60. Wykończenie: galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej. Montaż: bezpośrednio do podłoża.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Maszyna
Malowanie pasów

Maszyny, wózki i farby do malowania pasów na jezdniach. Bardzo wydajne farby, wiele kolorów. Maszyny i wózki malują z dużą precyzją proste linie. Aby zobaczyć pełen asortyment malowarek do pasów prosimy kliknąć link poniżej.
Zdjęcia, opisy i ceny z rabatem